הגברת לחץ מים בבית

משאבות מים להגברת לחץ נועדו לשפר את עוצמת הזרימה של המים בכיורים, במקלחות ובאמבטיה שבבית. מאחר ותופעת לחץ מים נמוך בבית היא תופעה נפוצה ומוכרת, קיים צורך ממשי במשאבות מים להגברת לחץ מים בדירה.

חברת המסנן מספקת שירותי אינסטלציה מקיפים הכוללים אבחון של בעיית לחץ מים וזיהוי המקור שלה, התאמת סוג המשאבה המתאימה ביותר מתוך המלאי העשיר המוצע על ידי החברה, ואת התקנתה המקצועי של המשאבה על ידי הצוות המיומן של חברת המסנן.

גורמים ללחץ מים נמוך בבית

חשוב להבין, כי קיימות סיבות וגורמים רבים לבעיית לחץ מים בבית וחשוב לספק אבחון מדויק של הבעיה. בחלק מהמקרים כלל אין צורך בהתקנת משאבות מים וניתן לפתור את הבעיה בקלות. צנרת סתומה יכולה להיות אחת הבעיות האפשריות שגורמות לזרימה בעייתית ודלה של במים, ולפיכך, על ידי ניקוי של הצנרת אפשר לפתור את הבעיה בקלות.
על מנת לאפשר טיפול יעיל בזרימת מים חלשה חשוב לפנות לאינסטלטור מקצועי ואמין. כך תפתרו את הבעיה הקיימת ותימנעו מהוצאות מיותרות הכרוכות בהתקנת משאבות מים במקרים בהם ניתן לפתור את הבעיה בדרך אחרת.

משאבות מים להגברת לחץ

מנגד, אינסטלטור מקצועי יוכל לזהות מקרים בהם התקנת משאבת מים הינה חיונית וחשובה כפתרון האולטימטיבי לבעיה ויוכל לבצע עבורכם את ההתקנה במקצועיות ומיומנות. למשל, כאשר הלחץ הגרביטציוני ממאגרי המים בבניין לא מספק או כאשר ישנה בעיה בזרימת המים בתשתיות העירוניות לבניין, הדבר הנכון ביותר הוא להתקין משאבות מים הגברת לחץ מים.

משאבות מים להגברת לחץ בחברת המסנן

בחברת המסנן ישנו מבחר משאבות מים עשיר – משאבות מים המופעלות על ידי פרסוסטט, משאבות מים המופעלות על ידי פיקוד אלקטרוני, משאבות מים המבוססות על מערכת המשנה תדרים ועוד. לכל מקרה ומקרה יש את המשאבה המתאימה ביותר: צוות המסנן ישמח לייעץ בבחירת המשאבה המתאימה ביותר ויבצע את ההתקנה בצורה המקצועית והטובה ביותר.

 

מתמודדים עם לחץ מים נמוך? זרימת מים בבית חלשה ודלילה? משאבות הגברת לחץ מים מחכות בחברת המסנן. לייעוץ, הזמנות ופרטים נוספים חייגו – 08-9451673 | 03-5444074