מתי צריך להתקין משאבות מים לבניינים?

התפקיד של משאבות מים לבניינים הוא לאפשר זרימת מים טובה וחזקה בכל הקומות של הבניין בדגש על הקומות העליונות שעוצמת זרם המים בהן הרבה פעמים לוקה בחסר.
ישנן סיבות רבות שיכולות להוביל לירידה בלחץ מים בבניינים וכדי לדעת את מקור הבעיה יש לבדוק לעומק את התופעה. תחילה צריך לברר האם זוהי תופעה שמאפיינת רק את הקומות העליונות. לאחר מכן יש לבחור שזרם המים חלש באותה מידה בכל הברזים ברחבי הבית (זרם מים חזק בחלק מהם לא מעיד על בעיה כללית בכל הבניין, אלא על בעיה פרטנית בדירה ספציפית).

משאבות מים לבניינים

אם המסקנה שמתקבלת היא בעיית לחץ מים כללית בבניין יש לשלול עוד מספר תופעות בטרם בוחרים להתקין משאבות מים או לפני שמתחילים לחשוד שמקור הבעיה הוא במשאבת מים קיימת שלא מתפקדת כיאות. קודם כול, צריך לבדוק מול העירייה – אולי בעיית הזרימה נובעת מבעיה ידועה בתשתית שדרכה מוזרמים המים לבניין? אחרי זה, צריך להזמין אינסטלטור כדי שישלול את הבעיה בצנרת (בייחוד עם מדובר בבניין ישן עם צנרת ישנה) – צנרת ישנה, בלויה, וחלודה עשויה להיסדק או להיסתם. אם זה מה שקרה, יש לתקן את הצנרת והבעיה תיפטר.
רק אחרי ששללתם את כל התופעות שלעיל כדאי להתקין משאבות מים לבניינים. חברת המסנן משווקת ומתקינה משאבות מים איכותיות ואמינות. כמו כן, מטפלים האינסטלטורים של החברה בבעיות אינסטלציה בדגש על טיפול ותיקון של משאבות מים קיימות.

לייעוץ וטיפול בנושא משאבות הגברת לחץ מים לבניינים התקשרו לחברת המסנן: 08-9451673