משאבות מים בכל סוגי הבניינים

בבניינים רבים ובעיקר בבנייני קומות קורה הרבה פעמים שלחץ המים אינו מספק והדיירים שמתגוררים בקומות העליונות סובלים מבעיות של לחץ מים.
למעשה, בכל בניין חדש יחסית מותקנת משאבת מים, כאשר גודלה ועוצמתה נקבעים על פי מספר הקומות, הדירות והדיירים המתגוררים במבנה. ככל שרב יותר מספר הקומות, הדירות והדיירים, כך נחוצות משאבות מים גדולות ועוצמתיות יותר על מנת לעמוד בדרישת הדיירים בלחץ מים משביע רצון.
לעומת זאת, בבניינים ישנים פעמים רבות ישנה בעיית לחץ מים כתוצאה מצנרת סתומה וישנה וגם כתוצאה מהיעדר משאבות מים. במקרים אלו חשוב להתקין משאבות מים באופן עצמאי על מנת לפתור את הבעיה (ניתן גם לטפל בצנרת הישנה אך לא בהכרח שיהיה בכך די כדי לפתור את בעיית הלחץ).

התקנת משאבות מים של חברת המסנן

חברת המסנן מתמחה באספקת פתרונות לבעיות בלחץ במים בבניינים. לחברה מגוון סוגי משאבות בגדלים ועוצמות משתנים, מה שמאפשר לה להתאים את המשאבה הטובה ביותר לכל בניין ובניין.
בחלק מהמקרים מותקנות משאבות מים על גג הבניין או בתוך חדר אחזקה של המבנה. במקרים אחרים מתקינה חברת המסנן את המשאבות בקומה בנפרד – כל משאבה מבצעת הגברת לחץ מים עבור דירה ספציפית או מספר דירות במקביל. משאבות מים לכל קומה בדרך כלל קטנות יותר, ועוצמתן נמוכה יותר. חשוב גם שמשאבות אלו יהיו שקטות יותר על מנת שלא יטרידו את מנוחתם של הדיירים.

משאבות מים לבניינים

שירותי אינסטלציה, טיפול ואחזקה

פרט להתקנת משאבות חדשות עוסקת חברת המסנן בשירות וטיפול למשאבות קיימות בבניין. שירות הלקוחות של חברת המסנן מוכן ומזומן לקבל פניות בנושא של בעיות בזרימת מים, תקלות בפעילותן של המשאבות, בעיות בצנרת, בניקוז מים מהבניין ובביוב.

לכל שאלה או פרטים נוספים בנושא משאבות מים ניתן לפנות לחברת המסנן במספר: 08-9451673