חימום תת רצפתי באמצעות מים

מחפשים דרך יעילה ומקורית לחמם את הבית בחורף? הכניסו את החדשנות לביתכם והכירו את מערכת החימום התת רצפתי לבית של חברת המסנן. מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים מלא רק מחממת באפקטיביות את הבית ומעלה את הטמפרטורה בחדרים באופן משמעותי אלא גם מאפשרת ליהנות מרצפה מחוממת שכיף להתהלך עליה ברגליים יחפות מבלי חשש לחטוף צינון.

מהי מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים?

חימום תת ריצפתי באמצעות מים

המערכת מותקנת מתחת לרצפות בכל חלל הבית ובשלל החדרים ומהווה מערכת צינורות סגורה העשויה מנחושת או מפלסטיק ובה מוזרמים מים במעגליות. המים החמים המסתחררים בתוך המערכת מחממים את אזור הרצפה בכול חלקי הבית. יתר על כן, מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים היא מערכת מודולארית, כלומר, מערכת המאפשרת לבודד חדרים מסוימים ולהזרים את המים רק בחדר או אזור ספציפי לנוחיותכם כך שלא תצטרכו לחמם חללים שאיש אינו שוהה בהם.
חברת המסנן מזמינה אתכם להתקין בביתכם מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים – מערכת איכותית ועמידה לאורך זמן. המערכת של חברת המסנן היא מערכת במעגל סגור ולכן אינה מחייבת תחלופת מים, מבטיחה היעדר סתימות ושוללת היווצרות של קורוזיה.

יתרונות מערכת חימום תת ריצפתי

יתרונותיה של מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים רבים. ראשית כול, המערכת מאפשרת פיזור אחיד של חום בחלל הבית, זאת להבדיל ממזגנים ותנורים שמפזרים את החום בצורה לא אחידה וגורמים לייבוש האוויר. כמו כן, צריכת החשמל של המערכת נמוכה משאר פתרונות החימום לבית ולכן כדאית מאוד בחורף כאשר מכשירי החימום פועלים נון סטופ. וכמובן, על ידי התקנת מערכת חימום תת רצפתי נשללת הסכנה לפליטה של רעלנים וגז וכן של ההתפרצות שריפות בבית כתוצאה משימוש בתנור.

התקנת מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים

מדובר בהתקנה פשוטה יחסית שהיום אדריכלים, מעצבי פנים וקבלני בנין רבים כבר מיישמים אותה בבתים רבים. ניתן לערוך את ההתקנה כבר בשלב הבניה של הבית החדש וגם במסגרת של שיפוץ שהחלטתם לערוך בבית. המערכת מוסתרת מעין מתחת לרצפה מכל הסוגים: אבן, שיש, פורצלן, דק או כל סוג אחר של רצפות.