מאגרי מים נועדו לשמש בין היתר כמאגרים לשעת חירום ולמקרי קיצון כאלה ואחרים. בשעת חירום נעשה שימוש במאגרי המים הללו והם למעשה אמורים לסייע לנו להתגבר ולעבור את השעות הקשות. כדי שמאגרי המים הללו יהיו ראויים עלינו לדאוג לבצע חיטוי מאגרי מים בצורה טובה ואיכותית. חברת המסנן התקנות ושירותי מים בע"מ מתכננת ומספקת מאגרי מים לפי הדרישות הקפדניות והמחמירות ביותר של משרד הבריאות וכן אחראית לתחזוקה ולטיפול השוטפים במאגרים הללו.

חיטוי מאגרי מים

דאגה לקיומם של מאגרי מים לשעת חירום היא חשובה והכרחית אך לא מספיקה. כדי שנוכל לבצע במאגרים הללו שימוש במצבי חירום עלינו לדאוג לערוך חיטוי מאגרי מים לפי הצורך ובהתאם לנהלים. חיטוי מאגרי מים כולל ניקוי של רצפת המאגר מלכלוך ומחול הנוטים להצטבר בהם, ניקוי המשאבות השונות, הסרת חלודה ועוד. חברת "המסנן" פועלת כבר למעלה מ-30 שנים במקצועיות ובאחריות תוך שימוש בכלים המתקדמים ביותר בתחום.

חיטוי מאגרי מים

מאגרי מים לבניינים ולמוסדות

ישנה דרישה להציב בכל בניין רב קומות ובכל מוסד כזה או אחר מאגרי מים לשעת חירום. הבניינים והמוסדות השונים מקבלים לחיקם מידי יום המון אנשים ובשעת חירום עליהם לספק להם את כל התנאים כדי להתמודד בצורה הראויה ביותר. על מאגרי המים האלו להיות מתוחזקים לפי הנהלים והדרישות כדי לעמוד בכל התקנים. ניקוי מאגרי מים הוא הכרחי והוא למעשה זה שיקבע את כשירותו של המאגר ואת היכולת שלו לשרת את האנשים המשתמשים בבניינים ובמוסדות.

חיטוי מאגרי מים במבני תעשייה

במבני התעשייה השונים ניתן למצוא באורח קבע מאגרי מים רבים. מדובר במאגרים המשמשים לשעת חירום אך בהחלט לא רק. בנוסף למאגרי מים, יימצאו במבני תעשייה מערכות אינסטלציה מורכבות שדורשות תחזוקה שוטפת. חברת "המסנן" מספקת שירותי תחזוקה למערכות אלו ולמערכות מים נוספות. אנו פועלים בליווי מהנדסים מקצועיים ולפי כל הנהלים הדרושים בחוק. בנוסף לפעולות אלו אנו מבצעים גם שירותי הקמת מכוני שאיבה, הקמת תשתיות ביוב, ניקוי מאגרי מים ועוד. השירות שלנו הוא אחראי, מקצועי ואמין ומותאם באופן גורף לצורכי הלקוח ולנהלי משרד הבריאות והמוסדות השונים.