חדרי האמבטיה והמקלחת הם המקומות העסוקים ביותר בבית. כל בני הבית משתמשים בהם בשעות שונות של היממה. מקלחת היא המקום בו כולם מתרחצים ומתנקים, המבוגרים, הילדים והפעוטות. מקלחת טובה הנה גם דרך מצוינת להירגע ולהפיג מתחים מיום ארוך וגדוש בפעילות. כאשר יש זרם חלש במקלחת והמים זורמים במשורה מצינורות המים בבית, הדבר מסמן על בעיה בלחץ המים בבית או בדירה. חברת המסנן התקנות ושירותי מים בע"מ מספקת מגוון פתרונות בתחום הגברת לחץ מים באמצעות משאבות לחץ מים שונות.

הגברת לחץ מים בבית

הגברת זרם חלש במקלחת

זרם חלש במקלחת של מים חמים או קרים יכול לשבש את שגרת חיי היום יום. כאשר המים לא זורמים בעצמה שאנו צריכים, כל היום שלנו מקבל תפנית שלילית. לא ניתן להדיח כלים, המים בניאגרות בחדרי השירותים מתמלאים קצב איטי מאוד והסבון אינו נשטף מהידיים ומהגוף. כל חווית הרחצה במקלחת משתבשת. החדשות הטובות והמעודדות הן שבעיות אלה ניתנות לפתרון. ניתן לשפר את איכות החיים ולשמור על סדר יום תקין. הפעולה המידית שיש לבצעה בכדי לתת פתרון יעיל הנה הגברת לחץ מים באמצעות משאבת לחץ מים. חברת המסנן מספקת שירותים שונים בתחום האינסטלציה ומתמחה בהתקנת משאבות לחץ מים בבניינים, מוסדות וארגונים שונים. מערכות שאיבה חכמות כגון משאבות מים ומשאבות ביוב מיועדות לתת מענה לבעיות לחץ מים נמוך או זרם חלש במקלחת. תפקידן של משאבות אלה לטפל בסתימות בצנרת המים, להתגבר על מגבלות הלחץ הגרביטציוני ממאגרי המים בבניינים ולספק פתרונות לבעיית לחץ המים בבית.

הגברת לחץ מים בבית עם המסנן

חברת המסנן התקנות ושירותי מים בע"מ פועלת למעלה מ-30 שנה ומספקת שירותים שונים בתחום האינסטלציה. בין מגוון המשאבות אותם אנו מספקים הכוללות: משאבות ביוב לניקוז חניונים, מקלטים ומרתפים, משאבות ניקוי מאגרי מים, אנו מספקים גם משאבות לחץ מים המיועדות להגברת לחץ מים בבית או בדירה. בבניינים גבוהים, הדירות בקומות הגבוהות חייבות להשתמש במשאבות מים על מנת לשמור על לחץ מים תקין. כמו כן, יש לדאוג לתחזוקה תקינה של מאגרי המים בבניינים ולניקיונם. בכדי להתאים משאבות לחץ מים המיועדות להגברת לחץ מים בבניין ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 08-9451673 ונציג מטעמנו יגיע לפגישת ייעוץ עמכם ללא התחייבות.