גורמים ללחץ מים נמוך בבית

לחץ מים נמוך בבית הוא אחד הדברים המרגיזים. מוצאים את עצמכם בשטיפת כלים שנמשכת שעה ארוכה בגלל שזרם המים דליל וחלש? המקלחת הופכת לסיוט בגלל שהמים בקושי יוצאים? תופעת לחץ מים נמוך היא בעיה נפוצה בדירות מגורים ובתים רבים. עם זאת, חשוב לזכור שגם בבעיה זו אפשר לטפל ביעילות, אמנם לפני הטיפול יש לזהות את מקורה והגורם לתופעה.

ישנם מספר גורמים שיכולים להוביל ללחץ מים נמוך בבית. ראשית כול, ייתכן כי מסנני המים או התקנים אחרים לחיסכון במים סתומים. גורם נוסף לבעיה יכולים להיות סתימות, סדקים או שברים בצנרת ישנה – כל אלו פוגעים בזרימה תקינה ומעבר חופשי של מים בתוך המערכת ואף עשויים להחריף עם הזמן ולגרום לפיצוץ בצינורות. בנוסף, ייתכן כי ישנם ליקויים בתכנון של אספקת המים לבניין. פעמים רבות לחץ המים תקין בכול הבניין פרט לקומות העליונות, זאת כאשר הלחץ הגרביטציוני ממאגרי המים בבניין אינו מספיק. במידה וכל הבניין סובל מלחץ מים נמוך ייתכן שהבעיה היא בתשתית עירונית – דליפה או בעיה אחרת בצנרת תת קרקעית.

הגברת לחץ מים בבית

טיפול בבעיית לחץ מים בבית

על מנת לטפל ביעילות בזרימה חלשה של מים בבית מומלץ לפנות לגורם מקצועי שיוכל לאבחן את מקור הבעיה ולהתאים את הפתרון והטיפול הנכון ביותר בבעיה. התקנת מערכות משאבות הגברת לחץ מים מהווה פתרון אפקטיבי. חברת המסנן מספקת ומתקינה מגוון מערכות להגברת לחץ מים באמצעות טכניקות שונות. הצוות המקצועי של המסנן מצטיין באבחון של בעיית המים ומתאים את מערכת המשאבות המתאימה ביותר למקרה הספציפי. התקנת המערכות מתבצעת במקצועיות ותוך שימוש באביזרים האיכותיים הטובים ביותר.
חשוב לזכור כי לא כל בעיית לחץ מים מחייבת התקנה של מערכת משאבות להגברת הזרם. פעמים רבות ניתן לטפל במצב על ידי אבחון מקצועי של מקור הבעיה. כך למשל, במקרה של מסנן או צינור סתום ניקויו יפתור את בעיית הזרם. במקרים בהם בעיית הזרימה נובעת מתקלה בתשתיות, מומלץ לפנות לעירייה ולבקש לטפל בבעיה. מומחי חברת המסנן ייבצעו עבורכם את האבחון הנדרש ויחוו את דעתם בנוגע לנחיצותה של מערכת הגברת לחץ מים בבית במקרה הספציפי שלכם.

לייעוץ ופרטים נוספים צור קשר עם חברת המסנן המספקת מגוון שירותים בתחום אינסטלציה ללקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים כאחד.