איך בוחרים משאבות מים?

למרות שמטרתן של משאבות מים היא אחת: להגביר את לחץ המים בבית, קיימים מספר סוגים של משאבות מים בעלי עקרונות פעולה שונים. כאשר אתם בוחרים משאבת מים כדאי שתבדקו איזה סוג מתאים לכם ביותר. כמובן, תוכלו להתייעץ בנוגע לכך עם איש מקצוע של חברת המסנן, לבחון את המאפיינים של כל סוג ולקבל את ההחלטה הנבונה והנכונה ביותר עבורכם.

סוגי משאבות מים בחברת המסנן

חברת המסנן מספקת מספר סוגי משאבות מים. משאבות מים המופעלות על ידי וסת לחץ פרסוסטט ומצוידות במיכל לחץ הידרופור. ההידרופור מזרים את המים ממקום נמוך למקום גבוה באמצעות יצירת לחץ אוויר. לצורך כך צריכה הפרופורציה במיכל המים להיות שליש אוויר לשני שליש של מים. על ידי כיולו של הפרסוסטט ללחץ הרצוי ניתן להגדיר את עוצמת הזרימה הנדרשת של המים.

סוגי משאבות מים

סוגים של משאבות מים עם משנה תדר

משאבות מים הנשלטות על ידי פיקוד אלקטרוני שמווסת את פעולת המשאבות לצריכה חשמלית מינימאלית. משאבות מים חשמליות אלו נכנסות לפעולה רק לאחר שמזהות ירידת לחץ ושימוש במים.
משאבות מים המופעלות באמצעות משנה תדרים מתאימות את עוצמת פעילותם ומהירות המנוע לספיקות השונות.
בחברת המסנן ניתן להזמין מספר סוגי משאבות מים. משאבות הגברת לחץ מים של חברת המסנן צוידו כולן במנגנוני השקטת רעשים – כך תוכלו ליהנות מזרם מים חזק בבית מבלי לסבול מרעשי לוואי של מערכת המשאבות.

לפרטים ובירורים נוספים פנו לחברת המסנן: 08-9451673