בפרויקטים רבים למגורים הכוללים בניינים רבי קומות, ישנם מאגרי מים ובריכות מים האחראיים על זרימת המים לדירות הבניין המשותף. אספקת מים שוטפת ליחידות הקצה בבניינים גבוהים מאפשרת מהלך חיים רציף ותקין. כאשר אספקת המים משתבשת או כאשר יש ירידה בלחץ המים, יש לבדוק תחילה את מאגרי המים בבניין. ניקוי תקופתי של מאגרי המים מאפשר את זרימת המים התקינה לדירות בבניין. ניקוי מאגרי מים לקיץ נעשה לאחר החורף במטרה לבצע תחזוקה שוטפת מעת לעת.

משאבות מים לבית
הגברת לחץ מים בבית
משאבות להגברת לחץ מים

ניקוי מאגרי מים לקיץ אחרי החורף

מעת לעת יש לבצע עבודות תחזוקה וניקוי למאגרי המים. לאחר עונת החורף יש לחטא את מאגרי המים ממלחים, חול, חלודה ואבנית אשר הצטברה. ניקוי וחיטוי דפנות מאגרי המים, הקרקעית והמכשור הנלווה הם הכרחיים על מנת לשפר כל הזמן את זרימת המים. ניקוי מאגרי מים לקיץ משמר את איכות המים והזרימה שלהם לדירות הבניין. פעולה זו גם שומרת על תקינות המכשירים במאגרי המים. מים טובים ונקיים הזורמים בצינורות מגיעים לנקודות הקצה בבתי הדיירים בבניין. כאשר מים עם אבנית זורמים מגיעים לברזים, האבנית גורמת לסתימה ולשחיקה של הברזים. כמו כן נוצרת שכבה של אבנית צינורות שלאט לאט מצטברת ומונעת את זרימת המים התקינה. בכדי למנוע נזקים בצנרת ובברזים יש לדאוג לבצע ניקוי מאגרי מים באופן סדיר.

תחזוקה וניקוי מאגרי מים ע"י חברת המסנן

אנחנו בחברת המסנן מספקת שירותי התקנות מים ואינסטלציה מזה שנים ולנו מוניטין רב וניסיון גדול. מאגרי מים ותחזוקתם הם אחד התחומים בהם אנו מתמחים. ניקוי מאגרי מים לקיץ נעשה עם תום החורף ומכין את משאבות המים לקליטת מים נקיים וטובים. ניקוי וחיטוי מאגרי מים היא פעולה חשובה והכרחית על מנת לשמור על משאבות המים בבניין. חברת המסנן מספקת גם משאבות להגברת לחץ מים בבניינים גבוהים בהם יש צורך להגביר את לחץ המים לדירות בקומות הגבוהות. אנו רואים כי בערים הגדולות ובערים המרכזיות בארץ ישנה בנייה רווייה לגבוה בשל מחסור בקרקעות. מתוך שכך, אספקת המים חייבת להתבצע באמצעות מאגרי מים ומשאבות מים לכל הקומות בבניין. הדבר מצריך תכנון מוקדם ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת כל העת. חברת המסנן מובילה זה שנים רבות את תחום אספקת המים בבניינים רבי קומות ובפרויקטים של בניה מורכבים בכל הארץ.

    נשמח לעמוד לשירותכם