מתי צריך משאבות ביוב

אם אתם מרגישים ריחות רעים של ביוב, אם צינור התבקע או שהביוב עולה על גדותיו מכל סיבה שהיא, אתם זקוקים בדחיפות לשירות שאיבה. באמצעות משאבות ביוב אפשר לפנות את הנוזלים המלוכלכים לפני שחוזרים לשגרה. לפי צורך, ניתן להתקין חדרי שאיבה ופתרונות שאיבה קבועים, בתכנון קפדני ועל פי כל התקנים המובילים.

שאיבה במבנים שהתישנו

במבנים מודרניים, מערכת האינסטלציה פועלת היטב. אך במבנים שהתיישנו, כאשר מערכת הביוב פועלת בצורה חלקית או לקויה, נדרשים פתרונות שונים. אחד הפתרונות הללו – הזמנה של משאבות ביוב. משאבות מסוימות צריכים להזמין כאשר הביוב פרץ החוצה בשל צנרת מיושנת. לפני שניתן לתקן את הצנרת, לחבר אותה מחדש או להחליף אותה, חייבים לשאוב את הביוב. ובמידה שהזרימה הקבועה חלשה, ניתן לתכנן חדרי שאיבה שיתנו לכך את המענה הטוב ביותר.

שאיבה בשל עבודות בקווי ביוב ראשיים

מעת לעת נדרשת פעולה תחזוקה או שיפור בקווי ביוב ראשיים. עבודות כאלה יוזמות על פי רוב רשויות מקומיות או קבלנים שהוזמנו על ידי גורם אחר. לצורך ביצוע תחזוקה שכזאת נדרשות משאבות ביוב בעלות עוצמת שאיבה חסרת פשרות. השאיבה מונעת היווצרות מפגע של ריח או מפגע בריאותי ולאחר מכן ניתן להחליף את קוו הביוב הישן או לבצע תיקון כזה או אחר.

משאבות מובנות במערכות ניקוז

לא רק ביוב שעלה על גדותיו חייבים לשאוב. גם מערכת ניקוז שזקוקה ליותר כוח אפשר לתגבר באמצעות משאבות נאותות. המשאבות הללו נכנסות לפעולה בצורה אוטומטית או יזומה, במקרים של הצפות, בחורפים גשומים במיוחד או לצרכי איסוף של מים והעברתם למאגרים תת קרקעיים או למערכת הביוב שנמצאות בסמוך.

משבות הביוב מיוצרות ומורכבות בגדלים שונים, חלקן מצוידות במקור כוח ואילו אחרות יש לחבר למקור מתח חיצוני. באמצעות הפעלה נכונה, ניתן להתגבר על כל הצפה או נזילה, בצורה יעילה וטובה. חברת המסנן מתמחה בהקמה וחידוש של מערכות אינסטלציה, הקמת חדרי משאבות, תשתיות ביוב ופתרון לזרימת מים נמוכה או משאבות רועשות. שירות יעיל ואדיב לחברות, מוסדות, קבלנים, וועדי בתים ואחרים.