מזג האוויר יכול להפתיע ולהיות לא צפוי. על אף התחזיות המוקדמות לפי מודלים החיזוי של מזג האוויר, גשמים עזים בפרק זמן קטן יכולים לגרום להצפות. כאשר כמות המים היא עצומה ביחס ליכולת הניקוז, אנו נאלצים להתמודד עם עלייה במפלסי המים בחניונים, במרתפים ובתוך הבתים. הצפות נגרמות גם בעקבות פיצוץ בצנרת או סתימה במערכת הביוב. משאבות ניקוז למבנים מיועדות לשאיבת מים ומי גשמים בבתים, מרתפים, חניונים ועוד.

משאבות מים קטנות
משאבות ביוב
מתקן לביוב

משאבות ניקוז למבנים גדולים

מבנים גדולים כגון: מגדלים, בניינים רבי קומות וקניונים צריכים מערכת ניקוז מתאימה. עוד בשלב התכנון של הבניין, נושא הניקוז הוא חלק משמעותי וחשוב. ללא מערכות ניקוז יעילות, עלולות להיווצר בעיות של סתימות, בעיות צנרת, הצפות וכדומה. כל אלה גורמים לנזק בל יתואר לציוד ולרכוש ובעיקר מסכנים את הסביבה. אנחנו בחברת המסנן התקנות ושירותי מים בע"מ מספקים פתרונות לבעיות ניקוז באמצעות משאבות ניקז למבנים גדולים. חברות הנדסה גדולות אשר מתכננות ומבצעות פרויקטים הנדסיים של בנייה, נעזרות בשירותים שלנו בתחום הזה. משאבות ניקוז שואבות את המים המצטברים במקלטים, במרתפים, בחניונים ובבתים פרטיים ומנקזות אותם החוצה. כאשר אתם מתמודדים עם הצפה של מים, יש לשאוב אותם בהקדם האפשרי ולבחון אפשרויות ופתרונות ניקוז. נשמח לסייע ולייעץ לכם בנושאים אלה. השאירו את פרטים בטופס המצורף.

    נשמח לעמוד לשירותכם

    משאבות ניקוז למבנים של חברת המסנן

    חברת המסנן פעילה כבר למעלה מ- 35 שנה בתחום האינסטלציה למוסדות ולארגונים שונים. אנו בודקים כל העת את הפיתוחים האחרונים בתחום זה בעולם ומציעים אותם ללקוחותינו. כאשר מדובר בצנרת מים לבניין, היא צריכה להיות חזקה ועמידה מפני לחצי מים גבוהים מאוד. כמות המים העוברת דרך הצינורות היא עצומה ובקצב גבוה. כצנרת לא מתאימה או לא חזקה דיה, לא תצליח לעמוד בעומסים הנדרשים ממנה. כשאר ישנן דליפות מצנרות המים, סתימות או תוואי לא טוב, עלולים להיגרם פיצוצים בצנרת המובילים להצפות. אחד השירותים שאנו מציעים הוא עבודות אינסטלציה לבניינים ועבודות צנרת. הודות לכך אנו מונעים ככל האפשר מקרים של הצפות בהם נדרשות משאבות ניקוז למבנים.