בשל מצוקת הקרקעות לבנייה בשנים האחרונות אנו עדים לתנופת הבנייה לגובה. הבנייה לגובה הפכה לתופעה בעיקר בערים הגדולות והמרכזיות. השאיפה של כולם לגור במרכז ולהיות קרובים למרכזים הגדולים של העשייה במדינה מביאה את יזמי הנדל"ן להבין כי אין מנוס מלבנות בניינים גבוהים. אם בעבר ראינו בניינים של עד 12 קומות, היום בונים מגדלים של 40 קומות ויותר. בנייה לגובה מצריכה פתרונות שאיבה מיוחדים והרבה מאוד משאבות מים. חברת המסנן מספקת פתרונות והתקנות של מערכות מים שונות בפרויקטים הנדסיים גדולים.

משאבות להגברת לחץ מים
משאבות מים לבניינים

התקנת משאבות מים במגדלים

מגדלי מגורים הם הדבר הבא בנוף האורבני. הדרישה הגוברת בקרב הציבור הישראלי לגור בקרבת מרכזי התעסוקה, התרבות והבילויים גורמת להאצת הבנייה בערים הגדולות והמרכזיות. בשל צמצום הקרקעות המיועדות לבנייה, הפתרון המצוי כרגע הוא בנייה לגובה. כל פרויקט הוא מרהיב יותר ובעל מספר קומות למגורים גבוה יותר. תכנון מגדלים ובנייני רבי קומות למגורים צריך לספק פתרונות טובים לבעיות המים. בשל כוח הכבידה, אספקת המים לגובה היא בעייתית. חברת המסנן התקנות ושירותי מים בע"מ מספקת מגוון פתרונות יעילים ומותאמים לכל בניין רב קומות. חלק מהפתרונות האפשריים הם בניית מאגרי מים בבניין והתקנת משאבות מים אשר יספקו את זרימת המים הסדירה לכל הדירות בבניין. חברת המסנן משפרת את זרימת המים בבניינים על ידי משאבות הגברת לחץ מים ובכך מסייעת במתן מענה מקיף לכל בעיות המים בבניין.

הגברת לחץ מים בבניינים רבי קומות

בכל פרויקט בנייה הנדסי מורכב יש לכלול לא מעט משתנים בתהליך. תכנון תשתיות הוא אחד המשתנים החשובים והמשמעותיים ביותר. תשתיות מים וביוב מאפשרות את ניהול מערך החיים התקין. לכן, חשוב להסתייע בחברה אמינה ובעלת ניסיון רב בתחום. חברת המסנן פועלת כבר 40 שנה בתחום תשתיות המים ומספקת מגוון שירותים כגון: התקנת מערכות משאבות ביוב ומכוני שאיבה, עבודות צנרת מים מורכבת ואינסטלציה, הגברת לחץ מים בבית ועוד. נושא הגברת לחץ מים בבית ובדירות הקצה בכל קומות הבניין הוא חשוב ביותר כיוון שלא משנה באיזה גובה תהיה הדירה, אי אפשר להשאיר את הדיירים בה ללא לחץ מים תקין. הטכנולוגיה של היום מביאה לנו פיתוחים וחידושים אשר בעזרתם קל יותר לשמור על איכות החיים. חברת המסנן נמצאת תמיד צעד בצעד עם הקדמה הטכנולוגית בתחום תשתיות המים ומספקת פתרונות יעילים ומקצועיים להגברת לחץ מים ולמאבות מים בפרויקטים הנדסיים מתקדמים.

    נשמח לעמוד לשירותכם