גם אצלכם בדירה יש בעיות של זרימת מים לקויה, זרם חלש ותופעה של לחץ מים נמוך? הדבר קורה הרבה בעיקר בבניינים מרובי קומות, בהם דיירי הקומות העליונות מדווחים פעמים רבות על בעיה בלחץ מים.
בחלק מהמקרים מתכנני הבניינים אינם לוקחים בחשבון את נושא לחץ המים בדירות ומסתפקים באספקת מים לשלל הדירות באמצעות צינור המגיע מתחתית המבנה ועד למעלה. ברוב הפעמים, כאשר מדובר בבניין גבוה, לחץ המים בקומות העליונות הינו חלש. במקרים אחרים, נלקח הנושא בחשבון ומשאבות מים מותקנות על גג הבניין – מה שמשפר משמעותית את לחץ המים בדירות העליונות.

משאבות מים לבית כפתרון לבעיית זרם חלש

חברת המסנן מציעה מגוון סוגי משאבות מים לבית ומבחר פתרונות טכניים באמצעותם ניתן בקלות להגביר את לחץ המים בבית. משאבות מים ניתנות להתקנה בתוך הדירה, בחדר המדרגות או על הגג ופעולתן מתבססת על מנגנונים המופעלים בעת פתיחת הברז בבית. משאבות מים לבית בעלות יכולת לחוש ולווסת את עוצמת הזרימה של לחץ המים הרצוי בדירה לפי העוצמה שהוגדרה על ידי המשאבה מראש.

מערכת הגברת לחץ מים

בין סוגי משאבות מים לבית נמנות משאבות המופעלות באמצעות פרסוסטט המוצמד למיכל הידרופור, משאבות מים לבית המופעלות באמצעות פיקוח אלקטרוני וכן, משאבות מים המופעלות על ידי משנה תדרים. האינסטלטורים המקצועיים של חברת המסנן יציגו בפניכם את היתרונות של כל אחד מהסוגים ויחדיו תבחרו במשאבה המתאימה ביותר לצורכיכם.
משאבות מים מאפשרות לשפר את איכות החיים וליהנות מאספקה איכותית של מים לתוך הדירה. התקנתן של המשאבות פשוטה, זולה יחסית והתועלת שלהן עצומה.

רוצים לקבל לפרטים נוספים ולהתייעץ בנוגע להתקנת משאבות מים לבית ועבודות אינסטלציה? התקשרו לחברת המסנן 08-9451673