משאבות מים לבנייני מגורים

משאבות מים בבניין מגורים רב קומות הינן פריט חובה חיוני ביותר. אם בעבר הנושא זכה להתעלמות רבה, היום בעיית לחץ מים בקומות הגבוהות היא בעיה ידועה ומוכרת. לכן כמעט הרוב המוחלט של בנייני הקומות החדשים שנבנים כעת כוללים התקנה של משאבות מים, המאפשרות להגביר את עוצמת זרם המים בקומות הגבוהות ובכך להקנות לכלל הדיירים את היכולת ליהנות מלחץ מים מספק.

מבחר משאבות מים בחברת המסנן

חברת המסנן מזה שנים עוסקת בשיווק והתקנה של משאבות מים לבניינים. משאבות מים של חברת המסנן קיימות במגוון דגמים וסוגים. ניתן לבחור במשאבות מים קומתיות (קטנות יותר בדרך כלל) או להתקין משאבות מים גדולות ממדים ועוצמתיות במיוחד בבסיס הבניין או באזור הגג. כמו כן, משאבות המים השונות מתאפיינות במנגנוני הפעלה מגוונים, למשל, הידרופור, פיקוד אלקטרוני, משנה תדרים וכדומה. צוות המומחים של חברת המסנן מעניק ייעוץ מקיף והכוונה בבחירת משאבות המים המתאימות ביותר לצורכי הבניין. חברת המסנן מפעילה צוות אינסטלטורים מנוסה המבצע התקנה מקצועית של המשאבות בבניין מגורים מכל סוג: בנייני קומות, בנייני מגורים, בתי עסק וכו'.

סוגי משאבות מים

שירותי אינסטלציה ותמיכה טכנית

בהמשך, ניתן לפנות לשירות הלקוחות של חברת המסנן לקבלת תמיכה טכנית וטיפול בתקלות אפשריות במערכות המים והאינסטלציה העשויות להתעורר במהלך שנות השימוש. כל תקלה זוכה לאבחון וטיפול מקצועי עד לחזרתן המלאה של מערכות המים לפעולה.

לקבלת מידע נוסף אודות משאבות הגברת לחץ מים פנו אלינו 08-9451673