אנחנו רגילים לפתוח את הברז ושהמים זורמים בשטף. אנחנו כל כך מקבלים כמובן מאליו את העובדה שהמים תמיד זמינים בכל יום ובכל עונה. אך, הידעתם שללא תפקודן של משאבות מים לא יהיה לנו מים למגוון שימושים? גם בזמן שגרה וגם בזמן מצבי חירום או תקלה כדאי שתכירו את השימשום המגוונים של משאבות מים מאוד חיוניות.

שימוש חיוני ונפוץ למדי של משאבות מים הוא הגברת לחץ המים. בבניינים גבוהים למשל, בזמן שלחץ המים יורד בקומות הגבוהות, המשאבה מאפשרת להעלות את הלחץ לרף המספק ביותר.  כאשר הצנרת מיושנת, מלאה באבנית או כשמערכת המים העירונית נחלשת מסיבות כאלה ואחרות המשאבות מסייעות להתגבר על אותם מצבים.

מה לעשות עם זרם חלש במקלחת?

משאבות לחץ מים – מסייעות להתמודד עם הצפות

בכל חורף הציבור חווה חוויות לא נעימות המלוות בשיטפונות. דירה מוצפת או מקלט מוצף יכול לשבש לגמרי את איכות החיים ולכן שירותי שאיבת הצפות יכולים להחזיר את החיים לשגרתם.

משאבות ניקוז ביוב ומים

באמצעות התקנה של משאבות מים המתאימות לצרכים שלשמם הם יוצרו, ניתן למנוע התאספות של מים בחניונים תת קרקעיים ומקומות נוספים. משאבות מים כמו משאבה טבולה לדוגמא, יכולות להיכנס לפעולה בכל זמן שבו רף המים עולה מעל הרצוי. חשוב לציין שדגמים שונים של מערכות שאיבה יכולים להיכנס לפעולה למען פינוי וסילוק של ביוב שעולה על גדותיו.

כיבוי אש באמצעות משאבות מים

משאבות מים מצילות חיי אדם ורכוש בכל יום. בעת פריצת שריפות, משאבות מים ייעודיות מסייעות בהתזת סילוני מים בעוצמה נדרשת לשם כיבוי שריפה. כמו כן, משאבות מים חזקות מותקנות גם במערכות של עסקים נגד שריפה, כגון מתזים.

לסיכום, אין להקל ראש בהתקנה מקצועית של מערכת שאיבה, על כל צורותיה השונות. מערכת שאיבה עלולה לכלול מרכיבים שצריכים הפעלה באופן מושלם ועל כן מקצועיות ההתקנה היא חשובה. משאבות מים הן חשובות, הכרחיות ואף למדנו היום שהן יכולות גם להציל חיים.

 

חברת המסנן כאן כדי לספק לכם שירותים בתחום משאבות מים. לפרטים חייגו 08-9451673