תהליך תכנון והנדסת מבנים כולל בתוכו את תחום האינסטלציה ואת סוגיית הניקוז. ניקוז הביוב מתוך בניינים גבוהים הוא לעתים מאתגר ומצריך תכנון הנדסי נכון. התאמת הצנרת כך שתתחבר לבורות הניקוז המיועדים לכך באדמה ובחירת המערכות המתאימות מצריכות עבודה של מומחים לתחום. המומחים של חברת המסנן נותנים מענה מקצועי ואיכותי לסוגיות ניקוז ומערכות ביוב. משאבה טבולה לביוב היא חלק מהפתרונות המתקדמים אותם אנו מציעים לקבלנים בתהליך הבנייה.

משאבות ביוב
מתקן לביוב
משאבות ביוב

משאבה טבולה לביוב בתהליך הבנייה

כאמור, החלק של שאיבת הביוב הוא הכרחי בכל מבנה מגורים או משרדים. בניינים גבוהים יותר זקוקים לסיוע באמצעות משאבה טבולה לביוב. מומחי האינסטלציה של חברת המסנן התקנות ושירותי מים בע"מ, שמחים להעניק לכם שירות וייעוץ בתחום ניקוז הביוב. ההיכרות המעמיקה שלנו עם תחום מערכות הביוב והניקוז יכולה להיות לכם לעזר רב. חברת המסנן מספקת מערכות לשאיבת מים ומערכות ניקוז מתקדמות בהתאם לכל התקנים המחמירים. משאבות ניקוז חדשניות למבני מגורים, מבני משרדים, בניינים גבוהים וכדומה הכוללת את כל האביזרים הנדרשים לניקוז טוב ויעיל. נוסף על כך ניתן לשלב מערכות השתקה לצנרת על מנת להוריד את רעשים העולים מתוכה. ניתן גם להחליף מערכות ניקוז ישנות בחדשות.

משאבות מתקדמות למים ולביוב

חברת המסנן פועלת מזה ארבעה עשורים בתחום ההקמה, התחזוקה והאחריות למערכות משאבות מים. לאורך כל שנות פעילותנו, צברנו ניסיון וידע רב בתחום המים והניקוז. הידע הנצבר מלווה אותנו במתן ייעוץ מקצועי עבור קבלים בתהליכי בנייה ושיפוצים. ניתן לקבל מאיתנו ייעוץ והכוונה לגבי משאבות מים, מערכות שאיבה ומערכות ניקוז מכל הסוגים. משאבת הגברת לחץ מים לבתים ולבניינים, משאבה טבולה לביוב, ניקוי מאגרי מים, עבודות צנרת אינסטלציה, בניית חדרי משאבות ועוד. כמו כן אנו מתמחים במערכת משאבות כיבוי אש, מערכות סולאריות וחימום תת רצפתי. עולם המים והאינסטלציה מתפתח ונוגע לכל תחומי חיינו. אנו מספקים משאבות מים ומערכות ביוב מתקדמות בכדי לשפר לכם את איכות החיים. חשוב שתהיה לצידכם חברה מנוסה, אמינה ומקצועית שתוכל לתת לכם מענה במידת הצורך.

להזמנות ולפניות בנושא מלאו את פרטיכם ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר

    נשמח לעמוד לשירותכם