בניה חכמה משלבת מערכות אינסטלציה מתקדמות

מחירי הדירות בישראל, כידוע, אינם נמוכים, כך שהלקוח הישראלי שבוחר לרכוש דירה בבניין חדש שזה עתה נבנה, מרגיש שהוא חייב לדעת על מה הוא משלם – האיכות והרמה הגבוהה של הבניה חשובים מאוד לציבור הישראלי וענף הבניה חייב לספק מענה לדרישה זו וליצור מבנים בסטנדרטים הגבוהים והמתקדמים ביותר.
בניינים חדשים הנבנים היום חייבים להוכיח עמידות לאורך שנים וכמובן, להיות בעלי יכולת להתפאר בתשתיות אמינות ומשוכללות שישרתו את הבניין במשך עשורים רבים ללא בעיות. כבר 35 שנה חברת המסנן מספקת פתרונות אינסטלציה מתקדמים ולא מפסיקה להתחדש. השאיפה חדשנות טכנולוגית מנחה את חברת המסנן ומובילה אותה קדימה במטרה לספק את המענה הטוב ביותר לצרכים המשתנים והגוברים של ענף הבניה והתשתיות.

פתרונות אינסטלציה מתקדמים לענף הבניה בחברת המסנן

ביסוס תשתיות ומערכות אינסטלציה מתקדמות בפרויקטים כבר בשלבים הראשונים של תהליך הבניה חשוב מעין כמותם. חברת המסנן מספקת את הפתרונות המתקדמים ומעודכנים ביותר בתחום מערכות אינסטלציה מתקדמות ומשאבות: מערכות משאבות להגברת לחץ מים, מערכות משאבות כיבוי אש, מערכות משאבות ניקוז חניונים ומקלטים, מערכות משאבות ביוב ומכוני שאיבה ועוד. כמו כן, לחברה שלל טכניקות ואמצעים מתוחכמים להחרשת רעשים ממערכות ומשאבות מסוגים שונים.

משאבות ניקוז

משתדרגים עם חימום תת רצפתי

במקביל להיותה של המסנן, החברה המובילה בתחום המשאבות, מציעה החברה לציבור לקוחותיה לשדרג את ביתם במערכת חימום תת רצפתי. המערכת מותקנת מתחת לרצפה מכל סוג ומזרימה מים מחוממים במעגל סגור. מערכת חימום תת רצפתי מוכיחה את עצמה כיעילה בצריכת החשמל ובכושר החימום שלה לעומת המזגן ומומלצת להתקנה בכול בית ודירה כבר בשלבים הראשונים של תהליך בניה.

איכות חיים ברמה אחרת עם מערכות משאבות של חברת המסנן

בניין חדש המתבסס על תשתיות אמינות ואיכותיות המשלבות מערכות אינסטלציה מתקדמות יבטיחו את תפקודו המיטבי של המבנה לאורך שנים ארוכות, ללא בעיות בלחץ מים, ללא סתימות וללא צורך בהזמנת שירותי אינסטלציה לאורך זמן. כיום נהוג לשכור את שירותיו של מפקח בניה בכדי לקבל פיקוח צמוד ובקרה על שלבי הבניה הראשונים מפני שהנחת היסודות למערכת האינסטלציה של המבנה, כמו יסודות אחרים, חשובה ביותר ועלות התיקון שלה בתום תהליך הבניה עצומה. הנחת מערכת אינסטלציה איכותית באופן מקצועי מבטיחה לדיירי הבית שקט ואיכות חיים, חסכון עצום בעלויות תיקונים ונזקים ושמירה על ערך המבנה לאורך זמן.

בחברת המסנן מבטיחים איכות חיים ברמה אחרת! לפרטים נוספים התקשרו אלינו – 08-9451673 | 03-5444074