המקלחת היא המקום הכי פעיל בבית, כל בני המשפחה משתמשים בה בשעות שונות במהלך היום וגם הלילה. מקלחת עם לחץ מים תקין היא מקלחת מרגיעה ונעימה, אך כשהזרם במקלחת חלש המקלחת הופכת להרבה פחות אטרקטיבית. בנוסף לכך, הדבר מעיד על בעיה בלחץ המים בבית או בדירה. אז, מה לעשות עם זרם חלש במקלחת? את התשובות תקבלו כאן.

הגברת הזרם החלש במקלחת

זרם חלש במקלחת הופך את  חווית המקלחת לממש לא נעימה. אך, יש חדשות טובות והן שהבעיה לכך ברת פתרון והוא הגברת לחץ מים באמצעות משאבת לחץ מים. חברת המסנן מספקת שירותים בתחום האינסטלציה ומתמחה בהתקנת משאבות לחץ מים במוסדות וארגונים, בניינים ועוד. מערכות שאיבה חכמות כמו משאבות ביוב ומשאבות מים, המיועדות לתת מענה לבעיות זרם חלש במקלחת או לחץ מים נמוך. התפקיד של משאבות מסוג זה הוא לטפל בסתימת צנרת המים ולהתגבר על המגבלות של הלחץ הגרביטציוני מתוך מאגרי המים בבניינים ולספק פתרונות לבעיית לחץ המים בבתים.

הגברת לחץ מים בבית בזכות השירות של חברת המסנן

חברת המסנן היא החברה המובילה בתחום האינסטלציה ומספקת מעל 30 שנה שירותים בתחום. מתוך מגוון המשאבות שהחברה מספקת יש משאבות ביוב לניקוז חניונים, מרתפים ומקלטים, משאבות ניקוי מאגרי מים ומשאבות לחץ מים, אשר מתאימות לשם הגברת לחץ מים בבית או בתוך דירה. בתוך בניינים גבוהים, יש להשתמש בקומות הגבוהות במשאבות מים כדי לשמור על לחץ תקין של מים. בנוסף, יש לדאוג לתחזוקה תקינה של מאגרי מים בבניינים ולנקיון.

 

אם אתם רוצים להתאים משאבות לחץ מים לבניין מגוריכם ניתן ליצור קשר עם חברת המסנן בטלפון: 054-945-1673

=