אנו מכירים בעיות בלחץ המים בעיקר בבנייני מגורים גבוהים. בניינים משותפים שהם רבי קומות מתמודדים עם בעיות לחץ מים נמוך שמקורן בכוח הכבידה של כדור הארץ. חשוב לדעת כי בעיות בלחץ המים קיימות גם בבתים פרטיים ובבנייני מגורים נמוכים יותר. הסיבות לכך הן רבות אך לכל אחת מהסיבות הגורמות ללחץ מים נמוך יש פתרון מוצלח. חברת המסנן התקנות ושירותי מים בע"מ מספקת פתרונות להגברת לחץ מים ומציעה שירותי התקנה ותחזוקה למשאבות לגברת לחץ מים, מאגרי מים ועבודות צנרת ואינסטלציה.

משאבות מים לבית
משאבת מים

דרכים להגברת לחץ מים נמוך

חברת המסנן התקנות ושירותי מים בע"מ מספקת מגוון של פתרונות בתחום תשתיות המים. בין יתר השירותים הניתנים על ידינו אנו מספקים פתרונות להגברת לחץ מים בפרויקטים של בניה לגובה וטיפול בצנרת ואינסטלציה. כמו כן, אנו דואגים להקמת חדרי משאבות, מערכות ומכוני ניקוז, ניקוי מאגרי מים ועוד. כאשר נתקלים בבעיית לחץ מים נמוך יש לבדוק תחילה האם יש בעיה בצנרת עצמה. ישנם מקרים בהם הצנרת ישנה מאוד או שיש בה סתימה הגורמת לכמות קטנה יותר של מים להצליח לעבור בצינורות. לעתים הסיבה נעוצה בלחץ מים נמוך של הרשות המקומית. יש מקרים בהם הלחץ הגרביטציוני ממאגרי המים בבניין רב קומות אינו מספק. לכל אלה פתרונות ע"י התקנת משאבות להגברת לחץ מים ומערכות שונות המסייעות בטיפול בלחץ מים נמוך.

טיפול במערכות המים והניקוז

לעתים לא די בטיפול בהגברת לחץ מים בבעיות של לחץ מים נמוך. יש לבדוק את מערכת האינסטלציה הכוללת של הבניין. בכל בניין קיימת מערכת ניקוז וביוב הדואגת לסלק את מי השופכין למאגרי שאיבה וטיהור. מי השופכין הללו עוברים סינון וטיהור ומועברים לענף החקלאות להשקיית השדות. חברת המסנן מקימה מכוני שאיבה ומערכות משאבות ביוב המטפלות בסוגיות הביוב. אנו מתכננים, מספקים ומתקינים מערכות ביוב לבניינים, מוסדות, דירות ובתים פרטיים. נושא משאבות טבולות הוא חשוב ומצריך טיפול של בעלי מקצוע מיומנים ואחראיים. אנו מעניקים ייעוץ ועזרה בבחירת המערכות המתאימות לכם.

השאירו את פרטיכם בטופס צור קשר ומומחה אינסטלציה מטעמנו יצור עמכם קשר

    נשמח לעמוד לשירותכם