זרם מים נמוך? אפשר לטפל בבעיה!

סובלים מלחץ מים נמוך בדירה? המים בקושי יוצאים מהברז? הזרם חלש באופן בלתי נסבל? יש פתרון לבעיה, ואפילו מספר פתרונות של הגברת לחץ מים בדירה. חברת המסנן מומחית במתן שירותי אינסטלציה בדגש על הגברת לחץ מים בדירה, שיווק והתקנת משאבות מים להגברת עוצמת הזרם של המים.

גורמים ללחץ מים נמוך בדירה

מומחי חברת המסנן מצטיינים בזיהוי מקור הבעיה הגורמת ללחץ מים נמוך בדירה. זיהוי מקור התופעה הינו קריטי, שכן לחץ מים חלש יכול להיות פועל יוצא של מספר גורמים שכל אחד מהם מצריך דרכי טיפול שונות.
זרימת מים חלשה בדירה יכולה להיגרם עקב סתימה בצנרת הובילה את המים לדירה. במקרה זה הטיפול הנדרש הוא ניקוי הצינורות בכדי לאפשר זרימה חלקה של מים לתוך הדירה. כמו כן, ברז מים ראשי שלא נפתח עד הסוף יכול לגרום לבעיות באספקת מים לדירות הבניין – פתיחת הברז תפתור את הבעיה.
לעומת זאת, בחלק מהמקרים הבעיה מורכבת יותר. למשל, במקרה של תכנון הנדסי כושל, ייתכן כי זרם המים בקומות התחתונות יהיה סביר, בעוד שדיירי הקומות העליונות יסבלו מזרם נמוך. התקנת משאבה מתקדמת ייעודית לצורך הגברת לחץ מים בדירה תפתור את הבעיה. בדומה לכך, במידה וישנה סתימה או בעיות בזרימת המים אל הבניין מהתשתיות, מן הראוי שהרשות המקומית תטפל בבעיה, אך בשל הסחבת הכרוכה בכך, במקרים מסוימים עדיף להתקין משאבה להגברת לחץ מים לדירתכם.

הגברת לחץ מים בדירה

משאבות לצורך הגברת לחץ מים בדירה

ישנם מגוון סוגי משאבות שנועדו להגביר לחץ מים בדירה. ניתן לבחור את המשאבה האיכותית והמתאימה ביותר למקרה שלכם בחברת המסנן. צוות החברה יוכל לייעץ ולעזור לכם לבחור את המשאבה הטובה ביותר וכן לבצע עבורכם התקנה מקצועית בבית.
חברת המסנן בעלת ניסיון רב ועוסקת בהתקנת משאבות הגברת לחץ מים ולצד זאת עוסקת בעבודות אינסטלציה ומעניקה שירותי תיקון, שיפוץ והחלפה של מערכות ישנות.

לאבחון ולטיפול בבעיות בזרימת המים בבית פנו לחברת המסנן ותתחילו ליהנות מזרם חזק של מים בדירה. התקשרו לחברת המסנן עוד היום – 08-9451673 | 03-5444074