תחזוקה וטיפול של משאבות מים

משאבות מים אלו הם התקנים שנוצרו על מנת לאפשר לכולנו ליהנות מאספקת מים סדירה לבית. באופן וודאי, בתים בהם מותקנות משאבות מים לא יסבלו מבעיות של זרימת מים חלשה, אך כמו כל מכונה אחרת גם משאבות מים דורשות תחזוקה וטיפול תקופתיים. חוסר תחזוקה והזנחה של מערכת הגברת לחץ המים עשוי לגרור תקלות וחוסר תפקוד של המשאבה. חברות העוסקות בתחום אספקה ותפעול של משאבות מים יוכלו לפתור לכם את הבעיה ולספק למשאבת המים שלכם תחזוקה שוטפת.

כיצד מזהים בעיה בתפקוד המשאבה?

הסימן הבסיסי לחוסר תפקוד של המשאבה הינו לחץ מים נמוך. אם אתם רואים שזרם המים בכל רחבי הבית (גם במטבח, גם באמבטיה וחדרי הרחצה) הוחלש, ייתכן כי מדובר בתקלה במשאבת המים שלכם.
עם זאת, מומלץ לא לחכות להופעת סימני בעיה. כדאי לתחזק את המשאבה באופן שוטף בעזרת מעקב של איש מקצוע בתחום המשאבות.

משאבת מים הידרופור

אספקה ותפעול של משאבות מים על ידי חברת המסנן

חברת המסנן מובילה בתחום אספקה ותפעול של משאבות מים לבתים ודירות הזקוקים להגברה של לחץ מים. מאחר והחברה מאמינה במתן שירות מקיף לציבור לקוחותיה, פרט לשיווק ואספקת משאבות, עוסקת המסנן במתן שירות טכני הכולל טיפול, תיקון ותפעול משאבות במקום התקנתן.
חברת המסנן בוחרת את מוצריה בקפידה ומספקת ללקוחותיה את ההתקנים האיכותיים והאמינים ביותר. עם זאת, גם המתקן המתקדם והמודרני ביותר מחייב מעקב ותחזוקה שוטפים. שירותי אינסטלציה ותחזוקה של המסנן מאריכים את חיי המשאבות, מונעים שחיקה, מגבירים את הפונקציונאליות שלהן ומבטיחים שתמשיכו ליהנות מזרימת מים חזקה בדירתכם.

הטיפול עבור משאבות מים כולל:

  • איתור נזילות וחידוש צנרת
  • חידוש והחלפת שעונים של משאבות מים
  • תיקון לוחות פיקוד וטיפול בבעיות חשמל
  • החלפת אטמים וחלקי חילוף דוגמת מיסבים, שעונים ועוד.

לקבלת שירות של אספקה ותפעול של משאבות מים פנו לחברת המסנן: 08-9451673